تزریق لب


تزریق لب

تزریق لب امروزه برای رفع کردن برخی مشکلات یا شاید بتوان گفت به نوعی ایراد در لب های فرد انجام می شود. برخی افراد به صورت مادرزادی دارای لب های کوچک و یا لب هایی نازک هستند که با دیدن آنها احساس می کنیم بیشتر حجم لب هایشان در داخل دهان قرار دارد!این گونه افراد مستعدترین گزینه برای استفاده از گزینۀ تزریق لب یا همان تزریق ژل به لب ها هستند که به خوبی می توان به کمک این شیوه، مشکل کوچک بودن و یا نازک بودن لب ها را بر طرف کرد.

 

تزریق لب

البته همیشه هم نباید انتظار معجزه از این عمل زیبایی را داشت چون ممکن است گاهی خود فرد برای انجام این عمل، دارای شرایط مناسبی نباشد.
اینکه آیا شما می توانید با تزریق لب و استفاده از انواع ژل به فرم دهی مناسب لب های خود دست یابید بایستی با مراجعه به متخصص و بررسی دقیق و معاینات او مشخص گردد. پس از اعلام نظر متخصص است که مشخص خواهد شد آیا شما می توانید برام فرم دهی و یا بزرگ کردن لب های خود از این گزینه استفاده کنید یا خیر.
اگر در انتخاب متخصص خود دقت نکنید ممکن است پس از تزریق لـب با لب هایی بدفرم و نامتقارن روبرو شوید که به شدت نا امیدکننده خواهد بود.

آیا تزریق لب سخت است؟ درد خواهد داشت؟

عده ای بدون تحقیق و فقط با این تصور که خیلی سریع و بدون اتلاف وقت می توانند به مطب متخصص مراجعه کرده و سریعاً نیز تحت و معاینه و نهایتاً تزریق ژل به لب های خود قرار گیرند، اقدام به پیگیری می کنند اما نهایتاً به شدت از این عمل فوری بیزار می شوند؛ زیرا در بسیاری از مطب ها تزریق لب را فقط با بی حسی موضعی انجام می دهند که آن هم با مالیدن کرم بی حس کننده انجام می شود.
چنین تزریق ژلی به شدت دردناک خواهد بود و تجربه ای تلخ برای فرد ایجاد می کند تا جایی که ممکن است برای همیشه از این کار دوری کند؛ اما در بسیاری مطب ها، با بی حسی عصبی و… این عمل مهم را بدون هیچ دردی به پایان می رسانند.ولی اگر خود فرد تمایل داشته باشه با بی حسی موضعی هم قابل انجام است حتی گاهی بدون هیچ بی حسی نیز انجام می شود.

 

 

دکتر حامد منادی

متخصص پوست و مو

جوانسازی پوستمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *