جوانسازی با کربوکسی تراپی

جوانسازی با کربوکسی تراپی

جوانسازی با کربوکسی تراپی

جوانسازی با کربوکسی تراپی از جدیدترین و موثرترین شیوه ها برای جوانسازی پوست است که چند سالی ست وارد دنیای پزشکی شده و به شدت هم مورد استفاده و استقبال است. راه ها و شیوه های متعددی برای جوانسازی وجود دارد که هر فردی با توجه به شرایط از آنها استفاده می کند.
استفاده از لیزر، استفاده از انواع ماسک خانگی و دارویی، انواع ماساژ و… از دیگر شیوه های جوانسازی پوست است که به وفور استفاده می شود. عوارضی مانند چین و چروک، افتادگی و شل شدگی پوست، افتادگی پلک ها، گودی و سیاهی زیر چشم ها و… را می توان به کمک این راه ها و همچنین جوانسازی با کربوکسی تراپی درمان کرد.

 

جوانسازی با کربوکسی تراپی

در جوانسازی با کربوکسی تراپی از گاز دی اکسید کربن یا همان CO2 استفاده می شود. به این شکل که به کمک دستگاه، ابتدا مقدار و میزان تزریق این گاز مشخص شده سپس از طریق یک لوله و سوزن نازکی که به دستگاه متصل است گاز دی اکسید کربن به زیر پوست ناحیۀ مورد نظر تزریق می شود.
حال سوالی که پیش می آید اینکه این تزریق چگونه به ترمیم عارضه کمک می کند؟
در جوانسازی با کربوکسی تراپی پس از تزریق گاز Co2 به زیر پوست، بدن به نوعی احساس خطر می کند زیرا با تزریق این گاز، آن قسمت دچار کمبود شدید اکسیژن می شود، در نتیجه با فرمان افزایش خونرسانی به آن منطقه سبب افزایش خونرسانی و افزایش ارسال مواد مغذی و نهایتاً تولید کلاژن و الاستین خواهد شد که از عوامل اصلی ترمیم و ساخت سلول های پوستی جوان هستند. به این شیوه، جوانسـازی با کربوکسی تراپی انجام می گردد.

کربوکسی تراپی چه عوارض پوستی را درمان خواهد کرد؟

با استفاده از شیوۀ بسیار جدید و مناسب جوانسازی با کربوکسی تراپی می توان بسیاری از عوارض و دردسرهای ظاهری و پوستی را رفع نمود:
افتادگی و از بین بردن غبغب
• از بین بردن چین و چروک و خطوط ریز اطراف دهان و خط خنده
• محو کردن گودی زیر چشم ها
• از بین بردن سیاهی پوست
• نابود کردنِ شل شدگی و افتادگی پوست
• از بین بردن و نابود کردن حالت افتادگی پلک ها و ابرو

 

 

دکتر حامد منادی

متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائد

جوانسازی پوستمقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *