زاویه دار کردن صورت


زاویه دار کردن صورت

زاویه دار کردن صورت را می توان از اعمال جراحی بسیار مهم، دقیق و موثر در رفع ایرادات خاص چهره دانست. ایراداتی که شاید موجب کاهش شدید اعتماد به نفس، عدم حضور مناسب در جامعه و… گردد. از این شیوۀ درمانی برای ترمیم مشکلات نامتقارن بودن فک ها، عدم تناسب فک با کل چهره و… استفاده می شود.

 

زاویه دار کردن صورت

امروزه زاویه دار کردن صورت می تواند همان راه نجات بسیاری افراد از مشکلات ظاهری و ایرادات فک و صورت باشد. برخی افراد دارای فک هایی بزرگ بوده به گونه ای که فک پایینی به صورتی کاملا مشخص، نسبت به فک بالایی و گونه ها و دیگر اجزای صورت، دارای ناهماهنگی است، اینجاست که زاویه دار کردن صورت می تواند در رفع این مشکل موثر واقع شود.
معمولا متقاضیان این عمل بیشتر خانمها هستند چون نسبت به آقایان توجه بیشتری به چهره و ظاهر خود دارند.

کوچک کردن فک های بزرگ با عمل زاویه دار کردن صورت

حتما شما هم در اطرافتان برخی افراد را دیده اید که دارای فک هایی پهن هستند به شکلی که تیزیِ دو طرف فک ها کاملا مشخص و بیرون زده است. این افراد به راحتی می توانند با عمل زاویه دار کردن صورت این مشکل را رفع کرده و مقداری از اضافات بافت ها را بردارند به این شکل که پزشک جراح پس از بیهوشی در اتاق عمل، از داخل دهان برش های در اطراف فک ها و زیر گونه ها ایجاد کرده و در عملی بسیار دقیق و حساب شده، اقدام به تراشیدن اضافات فک ها کرده نهایتا بخیه ها زده می شود.
معمولا پس از این عمل مهم نیز می توان نهایتا ۱ ساعت بعد مرخص شد.

زاویه دار کردن صورت با تزریق فیلر

در این عمل مهم نیز می توان با تزریق فیلر که به سرعت و با بیهوشی موضعی توسط کرم ایجاد می شود، آن قسمت از فرورفتگی های فک را که ایجاد ظاهری بد برای چهره می کند را به سرعت پر و ترمیم کرد.
این شیوه کاملا بی خطر است و برخی دردهای محدود و تورم ها پی از یک تا دو روز از بین خواهد رفت.

 

دکتر حامد منادی

متخصص پوست و مو

جوانسازی پوستمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *