لیفت ابرو

لیفت ابرو

در این مقاله انواع شیوه های مورد استفاده برای لیفت ابرو و پیشانی بیان شده است. با گذشت زمان و افزایش سن، ابروها دچار افتادگی می شوند. افتادگی ابروها موجب می شود چشم ها خسته به نظر آیند. با لیفت یا بالا کشیدن ابروها می توان به چهره ای بشاش تر، جوان تر و شاداب تر دست یافت.

لیفت ابرو دکتر حامد منادی

جراحی لیفت ابرو

لیفت ابرو بر اساس انتظارات شما نتایج متفاوتی خواهد داشت. با روش خاصی که پزشک شما مشخص می نماید نواحی برش‌ها و زخم‌های ناشی از آن تعیین خواهد شد.  ممکن است پزشک شما از روش لیفت ابروی اندوسکوپی استفاده کند.

لیفت ابروی اندوسکوپی

در لیفت ابروی اندوسکوپی پزشک چندین برش کوچک پشت خط موی شما ایجاد می کند. سپس یک لوله نازک و یک چراغ و دوربین کوچک که در انتهای آن (اندوسکوپ) نصب می شود را از طریق یکی از برش‌ها به منظور مشاهده عضلات و بافت زیرین وارد می نماید.

با استفاده از ابزاری که از طریق برش دیگر وارد می شود پزشک بافت پیشانی را جدا کرده و آن را با بخیه پیچ‌های کوچک یا روش دیگری در آن قسمت ثابت می کند. سپس برش‌های شما با بخیه بسته می‌شوند.

لیفت ابرو با استفاده از تزریق بوتاکس

انواع شیوه های تزریقی می تواند برای کسانی که قصد انجام لیفت ابروهای خود را دارند و در پی رفع خط اخم و بهبود ظاهر خود هستند بسیار مفید باشد. بوتاکس با شل کردن عضلات اطراف چشم و پیشانی، چین و چروک های موجود در پوست را باز نموده و آنها را محو می نماید.

در واقع با شل شدن عضلات اطراف ابروها با استفاده از تزریق بوتاکس، پوست بشاش تر و شفاف تر می شود و ابروها به سمت بالا کشیده شده و در نتیجه چهره جذاب تر به نظر خواهد آمد. هم اکنون تزریق بوتاکس پیشانی در میان بسیاری از افراد از محبوبیت بسیاری برخوردار است. برای رفع چین و چروک های اطراف چشم و خطوط بین ابروها تزریق بوتاکس روشی بسیار مناسب و نتیجه بخش می باشد.

لیفت ابرو با استفاده از نخ

در روش لیفت با نخ از یک سری ریزرشته هایی به کار گرفته می شود؛ که برای بالا کشیدن ابروها، در نواحی خاصی از صورت قرار داده می شوند. ضمن اینکه این روش به منظور رفع افتادگی پوست در قسمت های مختلف صورت مثل خطوط اطراف لب، افتادگی پوست گردن و غبغب و پوست اطراف لپ ها به کار می رود. در این شیوه رشته ها یا نخ ها در جهت بردارها و خطوط تحت درمان، قرارخواهند گرفت و بدین ترتیب موجب تحریک کلاژن و تحکیم پوست می شوند.

هزینه لیفت ابروها

هزینه لیفت ابروها مطابق با نوع مشکل و انتظارات فرد، تجربه و تسلط پزشک، روش مورد استفاده برای لیفت ابرو، محل سکونت و نظر پزشک تفاوت خواهد داشت.

 

 

دکتر حامد منادی

متخصص پوست و مو

جوانسازی پوستمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *