هزینه لیزر موهای زائد


هزینه لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یکی از پربحث ترین و صدا البته پر طرفدارترین شاخه های بهداشتی و البته زیبایی ست که چندین و چند سال است فراگیر شده و تقریباً تمامی اقشار جامعه از آن استفاده می کنند چون راه حلی کارآمد و بسیار مفید و راه خلاصی طولانی مدت از شر موهای زائد است. اما این شیوه هزینه هایی نیز دارد که این هزینه لیزر موهای زائد مورد بحث و توجه متقاضیان است.

 

 

هزینه لیزر موهای زائد

 

 

در نابود کردن موهای زائد هر نقطه ای از بدن، عوامل بسیاری نقش مؤثر و حتی منفی دارند. رنگ پوست فرد، نوع موها و ضخامت آن، وجود برخی بیماری های هورمونی که ممکن است اثر و ماندگاری لیزر را خنثی کند و… . در تمامی این موارد هزینه لیزر موهای زائد متفاوت و مختلف خواهد بود و از ۲۰ هزار تومان شروع و تا چند ۱۰۰ هزار تومان نیز خواهد رسید،این بستگی به شرایط بدنی فرد و نوع موهای زائد و همچنین جنس موی او خواهد داشت.

تأثیر نوع دستگاه لیزر در هزینه لیزر موهای زائد

در کنار تمامی این موارد که هزینه را مشخص می کند، نوع دستگاهی که قرار است توسط آن، نابودی و حذف موهای زائد انجام شود نیز بسیار مؤثر خواهد بود. برخی دستگاه ها با توجه به جدید بودن و کاملاً بروز بودن، قاعدتاً دارای هزینۀ نگهداری بیشتری هستند مانند دستگاه « جنتل مکس پرو » که توسط شرکت بزرگ و جهانیِ« کندلا » ساخته شده است و در مراکز معتبر و برتر سراسر جهان از این دستگاه استفاده می شود و البته در کشور خودمان هم این دستگاه در برخی کلینیک های زیبایی موجود است.

این دستگاه با توجه به خاص بودن و عملکرد بسیار بهتر و بیشترش، هم قیمت بسیار بالاتری دارد و هم هزینۀ نگهداری آن تقریباً در حدود ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان در سال است. خب در چنین شرایطی قطعاً اگر کسی بخواهد با این دستگاه جدید که درد و گرمای کمتری هم در ناحیۀ مورد نظر ایجاد می کند انجام دهد باید هزینه لیزر موهای زائد بیشتری تقبل نماید.

البته برخی دستگاه های خوب اروپایی هم وجود دارند که قیمتشان به مراتب پایینتر از این دستگاه است درنتیجه هزینه لیزر موهای زائد با آنها کمتر خواهد شد.

همچنین نوع موهای زائد و تعداد جلساتی که باید برای لیزر مراجعه شود نیز به شدت در هزینۀ نهایی مؤثر است. به عنوان مثال اگر موهای زائد زیر چانۀ شما در حد نرمال باشد در ۳ تا ۴ جلسه قابل رفع است و هزینه ای بین ۵۰ تا ۱۵۰ هزار تومان، با توجه به کلینیک مورد نظر هزینه خواهد داشت.

 

 

دکتر حامد منادی

متخصص پوست و مو

 

 

 

 

لیزر موهای زائدمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *