تزریق بوتاکس و ژل


تزریق بوتاکس و ژل

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ابداع راه های متعدد برای درمان و رفع بیماری ها و عوارض مختلف، حتی با شنیدن عجیب ترین روش ها هم نباید خیلی متعجب و شگفت زده شد؛ تزریق بوتاکس و ژل هم یکی از همین روش های بسیار مؤثر اما واقعاً عجیب برای درمان برخی عارضه هاست.

 

تزریق بوتاکس و ژل

در تزریق بوتاکس و ژل موارد مهمی نهفته است :

به عنوان مثال در تزریق بوتاکس نوعی سم به نام «بوتولینوم» به زیر پوست تزریق می شود تا عملکرد عضلات آن ناحیه را مختل کرده و به نوعی با از کار افتادن آن عضلات، مشکلاتی مانند چین و چروک های متعدد پوستی، برخی افتادگی های پوست و… از بین برود. در تزریق بوتاکس و ژل که هر دو از پرکاربردترین اعمال زیبایی هستند، به وفور از این روش های عجیب اما جالب و به شدت مؤثر استفاده می شود.

سم بوتولینوم که در تزریق بوتاکس به زیر پوست تزریق می شود، در واقع نسخۀ اصلی سم نیست چون آن سم به شدت قوی و کشنده است و حتی مقدار کمی از آن هم می تواند خطرناک باشد. در شرایط آزمایشگاهی با تغییراتی که بر روی شدت تأثیر و همچنین قدرت سم بوتولینوم در ترکیب با سایر مواد ایجاد می کنند، نهایتا ترکیبی را تولید و روانۀ بازار مصرف پزشکی می کنند

که در تزریق بوتاکس بدون هیچ مشکلی می توان از آن استفاده کرد. اینها روش هایی عجیب اما بسیار مفید در تزریق بوتاکس و ژل می باشند.و اما در مورد تزریق ژل نیز موضوع دقیقاً به همین شکل است، یعنی در این عمل زیبایی و ترمیمیِ بسیار مهم که امروزه بسیاری از بانوان به شدت نسبت به آن علاقه و توجه دارند.

برای درمان و از بین بردن مشکلاتی مانند کوچک بودن یا نازک بودن لب ها و همچنین فرم دادن گونه ها و… با تزریق ژل به زیر پوست و فرم دادن مصنوعی برخی اندام، آنها را از شکل و فرم قبلی به صورت کامل خارج کرده و با ظاهر و فرمی جدید شکل می دهند.

در کل تزریق بوتاکس و ژل هر دو از عمل های بسیار جالب و البته بسیار مهم این دوره هستند که با کمک آنها بسیاری مشکلات و عوارض ظاهری که در گذشته تقریبا درمانی نداشت به راحتی قابل حل خواهد بود.

 

 

دکتر حامد منادی

متخصص پوست و مو

جوانسازی پوستمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *