لیزر موهای زائد در تهران


لیزر موهای زائد در تهران

لیزر موهای زائد در تهران سالیانِ سال است در بسیاری از مراکز و کلینیک های کوچک و بزرگ و معتبر در حال انجام است. لیزر موهای زائد چندین سال است با ورود دستگاه های لیزر به شدت مورد توجه قرار گرفته و راحتی و ماندگاری تأثیر آن به مدت طولانی، سبب پرطرفدار شدن آن شده است.

 

لیزر موهای زائد در تهران

 

برای نابودی موهای زائد اولین چیزی که به ذهن می رسد استفاده از موچین یا ژیلت است که راهکاری مقطعی و بسیار کوتاه مدت بوده و پس از چند روز دوباره روز از نو روزی از نو! اما لیزر کردن موهای زائد صورت و بدن، شما را تا چندین ماه یا گاهی به صورت دائم از شر موهای زائد رها خواهد کرد که این لیزر موهای زائد در تهران با بهترین و بالاترین کیفیت در حال ارائه خدمات متنوع و وابسته، به متقاضیان محترم است.

اصلاً چرا باید لیزر موهای زائد انجام داد؟!

به طور کلی می توان گفت الزامی برای نابود کردن موهای زائد آن هم توسط لیزر وجود ندارد و این بستگی به شما دارد که کدام شیوه را انتخاب کنید. همانگونه که هم اکنون هم بسیاری از بانوان همچنان از موچین و بند زدن برای از بین بردن موهای زائد نقاط مختلف بدن استفاده کرده و همچنین اپیلاسیون را نیز به شدت پیگیر هستند، پس الزامی برای این کار نیست.

اما عدۀ بسیار زیادی از هموطنان که در تمامی شهرهای ایران ساکن هستند و همچنین در تهران، تعصب و توجه خاصی به استفاده از لیزر برای درمان پرمویی خود دارند که تصمیمی کاملاً درست و منطقی ست و تهرانی ها برای انجام این لیزر موهای زائد در تهران به مراکز و کلینیک های متعدد در نقاط مختلف شهر مراجعه می نمایند.

آیا تمامی افراد می توانند از لیزر موهای زائد در تهران استفاده نمایند؟

این سؤال زیاد پرسیده می شود که آیا تمامی افراد می توانند از لیزر موهای زائد به خوبی و بدون هیچ عوارضی استفاده کنند؟!

برخی افراد باید در استفاده از لیزر دقت و توجه بیشتری کرده و برخی نیز نباید از آن استفاده نمایند:

بیماران مبتلا به بیماری لوپوس

افراد دارای بیماری قلبی که از باطری استفاده می کنند

بیمارانی که به بیماری «پورفیری» مبتلا هستند

افرادی که در حال استفادۀ دارویی خاص می باشند، این افراد باید به پزشک نوع دارو و بیماری خود را اعلام نمایند

بیمارانی که برخی بیماری های پوستی بر روی همان ناحیه ای دارند که قرار است لیزر شود

لیزر موهای زائد در تهران می تواند در بهترین موقعیت و کنترل شده ترین شرایط به خوبی انجام شده و شما را از شر موهای زائدتان رها کند.

 

 

دکتر حامد منادی

متخصص پوست و مو

لیزر موهای زائدمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *